c4fecaa262b98f9bb0866d705f15b717 M

Zaproszenie na spotkanie promocyjne nowej publikacji Towarzystwa Przyjaciół Góry Puławskiej

Towarzystwo Przyjaciół Góry Puławskiej
zaprasza na
promocję publikacji z cyklu „Kartki z historii Góry Puławskiej i okolic”

Małgorzata Skomra „ O MNIE, O TOBIE, O NAS”. Wiersze wybrane.

oraz na

Wernisaz wystawy malarstwa Marty Andały i Anny Borkowskiej

11 stycznia 2018 r., godz. 17:00
Biblioteka w budynku szkoły w Górze Puławskiej,
ul. Ogrodowa 18 ( I pietro)

 

Publikacja „Kartki z historii Góry Puławskiej i okolic. O MNIE, O TOBIE, O NAS”. Małgorzata Skomra, wiersze wybrane” jest zadaniem publicznym współ nansowanym ze srodków otrzymanych od Gminy Puławy w ramach Otwartego Konkursu Ofert na realizacje zadan publicznych o charakterze pozytku publicznego w zakresie kultury i dziedzictwa narodowego realizowanych w 2017 r. w formie wydarzen kulturalnych i artystycznych majacych znaczenie dla kultury Gminy Puławy.