warsztaty dramy

Zaproszenie na warsztaty teatralne dla młodzieży

Serdecznie zapraszamy młodzież z klas 6,7,8 szkoły podstawowej oraz młodzież ze szkół średnich na spotkanie z teatrem, a dokładnie dramatoterapią

Dzięki wykorzystaniu środków teatralnych odniesiemy się do różnych sytuacji życiowych, w których ciało będzie głównym środkiem wyrazu. Podczas warsztatów będziemy mieli okazję poznać techniki improwizacyjne, sposoby na autentyczne odgrywanie ról, wcielimy się w prawdziwych aktorów i wejdziemy w interakcję aktor-widz. Narzędzia te posłużą nam do odkrycia wewnętrznej kreatywności, pomogą pokonać nieśmiałość, lęk i blokady przed wyrażaniem prawdziwego siebie oraz w myśl idei Gombrowicza (który jest patronem roku 2024) pozwolą otworzyć się na inność i drugą osobę, a tym samym zerwać ze schematami w odbiorze świata, a tym samym zrzucić sztuczną maskę.

Warsztaty poprowadzi Katarzyna Grudzień, założycielka Teatru SPUT², instruktorka w POK “Dom Chemika”, laureatka nagrody Prezydenta Miasta Puławy w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury.

7 czerwca, piątek, godz. 10.00

Gminna Biblioteka Publiczna w Górze Puławskiej, ul. Ogrodowa 18 (budynek Szkoły Podstawowej w Górze Puławskiej)

/wejście do biblioteki od strony boiska szkolnego/

Ilość miejsc ograniczona. Zapisy pod nr tel. 81 880 56 08 lub e-mailem: gbp@bibliotekagminypulawy.pl