Wystawa Aleksandra Pawłowska

Zaproszenie na wernisaż wystawy Aleksandry Pawłowskiej

Serdecznie zapraszamy do Gminnego Ośrodka Kultury w Gołębiu na pierwszą indywidualną wystawę obrazów Pani Aleksandry Pawłowskiej. Jej otwarcie zostało zaplanowane na sobotę 17 lipca 2021 r. o godz. 16:00.

Kilka słów o artystce:
Z zawodu specjalista ds. administracji zatrudniona w Łukasiewicz – INS, prywatnie żona i mama dwójki dzieci. Pasjonatka malarstwa olejnego, którego osobisty styl tworzenia odnajduje od lat a na poważnie rozwinęła swoją twórczość w 2020 r. Maluje przede wszystkim obrazy przedstawiające kwiaty i kwitnące łąki naszej gminy, a także wychodząc naprzeciw oczekiwaniom szerszego grona odbiorców, obrazy abstrakcyjne oraz marynistyczne. Związana z Gołębiem od dzieciństwa. W ubiegłym roku została doceniona w lokalnej społeczności za promocję gminy podczas zbiorowej wystawy twórców terenu Gminy Puławy. Prowadzi profil w mediach społecznościowych pod nazwą: Stodoła Sztuki do którego odwiedzenia serdecznie zapraszamy.