Czysta woda zdrowia doda! Gminne ujęcie wody w nowej odsłonie
W czwartek, 5 grudnia br. nastąpiło oficjalne otwarcie gminnego ujęcia wody w Górze Puławskiej, które w ostatnich miesiącach przeszło gruntowną rozbudowę i modernizację. Nieprzyjemna, chłodna i wietrzna aura nie zniechęciła do udziału w uroczystości licznie przybyłych gości, wśród których znaleźli się m.in. Artur Walasek – Sekretarz Województwa Lubelskiego, Paweł Nakonieczny – Wicestarosta Puławski, Jan Ziomka […]
