Zdrowa i sportowa sobota w Gołębiu! Zapraszamy na I dzień Święta Truskawki
Tegoroczna edycja Święta Truskawki w Gminie Puławy pierwszego dnia zawita do Gołębia. Na boisku “Orlik” zostanie rozegrany towarzyski turniej piłkarski, w którym zmierzą się drużyny dziewczęce KS Biedronki, Zarzeczanki i Souxie. Całe wydarzenie odbywać się będzie pod hasłem “Razem wygrywamy z rakiem piersi” w ramach III Dni Przyjaciół Piłki Nożnej. Podczas imprezy nie zabraknie przedsięwzięć […]
