Przedszkolaki na wakacje!
18 czerwca w Publicznym Przedszkolu im. Ewy Szelburg-Zarembiny w Górze Puławskiej odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015 połączone z pożegnaniem sześciolatków, które od września rozpoczną edukację w szkole. Przed południem grupa dwudziestu czterech sześciolatków pięknymi wierszykami, wzruszającymi piosenkami i pokazem umiejętności tanecznych podczas wykonania ludowego tańca koziorajka pożegnała się ze swoim przedszkolem. Uroczystości towarzyszyło […]
