Dobrze jest, dobrze jest emerytem być…
Pani Jolanta Szymanek – wieloletnia nauczycielka Publicznego Przedszkola im. Ewy Szelburg-Zarembiny w Górze Puławskiej po 38 latach pracy odeszła na zasłużoną emeryturę. We wtorek, 30 czerwca br. pracownicy przeszkola pożegnali swoją koleżankę. W uroczystości uczestniczyli również pracownicy gminnej biblioteki, ks. Karol Kwiatkowki oraz wójt gminy. Szanowna pani Jolu, koleżanko, przyjaciółko! Dobrze wiesz na czym polega […]
