Koncert Laureatów Festiwalu Kolęd-mieszkańcy naszej gminy nagrodzeni!
W niedzielę odbył się Koncert Laureatów XXI Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd Puławy 2016. Wśród zwycięzców są oczywiście uzdolnieni mieszkańcy naszej gminy. Poniżej prezentujemy wyciąg z oficjalnego protokołu festiwalu: I Nagrodę w kategorii zespołów wokalnych w grupie wiekowej dzieci szkół podstawowych klas IV – VI zdobył Zespół Aplauz ze Szkoły Podstawowej im. Stefana Czarnieckiego w Gołębiu, […]
