Złote gody

W sobotę, 12 marca br. w uroczystej scenerii Sali Pompejańskiej Starostwa Powiatowego w Puławach odbyła się uroczystość wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. W zaszczytnym gronie złotych jubliatów znalazły się 3 pary z terenu naszej gminy. Medalem za Długoletnie Pożycie Małżeńskie odznaczane są osoby, które przeżyły w jednym związku małżeńskim co najmniej 50 lat. Podczas […]