Podsumowanie działalności OSP w Kajetanowie i OSP w Gołębiu
W dniu 11 marca br. (piątek) odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze członków Ochotniczej Straży Pożarnej w Kajetanowie, poświęcone podsumowaniu działalności za 2015 rok. Dzień później, 12 marca br. (sobota) takie spotkanie odbyło się w Gołębiu i związane było z podsumowaniem kadencji 2011-2016 oraz wybraniem nowego Zarządu OSP. OSP Kajetanów Podczas zebrania podsumowano działalność za 2015 […]
