Dobrze jest, dobrze jest emerytem być…

W piątek, 8 kwietnia br. odbyło się uroczyste spotkanie z okazji przejścia na zasłużoną emeryturę Pani Marianny Bachanek. Pani Bachanek ma za sobą czterdzieści trzy lata pracy zawodowej, w tym trzydziści cztery lata pracy w Gminnej Bibliotece Publicznej na stanowisku kierownika Filii Bibliotecznej w Leokadiowie. Od samego początku organizowała placówkę, która obecnie jest bardzo przyjaznym […]

Spotkanie emerytów w Gołębiu

W niedzielę, 10 kwietnia br. w Gminnym Ośrodku Kultury w Gołębiu odbyło się spotkanie miejscowego koła emerytów, którego przewodniczącą jest p. Danuta Kursa. Wśród uczestników pojawiła się 6-osobowa delegacja z Góry Puławskiej, na czele z przewodniczącym p. Stanisławem Wiraszką.