Ocalmy od zapomnienia… Uroczyste obchody rocznicy zbrodni katyńskiej

Katyń, ocalmy od zapomnienia – pod tym hasłem zorganizowano obchody 76. rocznicy zbrodni katyńskiej, które odbyły się we wtorek, 26 kwietnia br. w Gołębiu. Uroczystość przygotowała społeczność szkolna miejscowej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum. Podczas obchodów uczczono także 1050. lecie Chrztu Polski. Obchody zainaugurowała Msza Św. w gołębskim kościele parafialnym, której przewodniczył ks. kan. Waldemar Stawinoga. […]