II Gminne Forum Gospodarcze "Gmina Puławy – owocnie w biznesie"
Przypominamy, że w najbliższy piątek 7 kwietnia 2017 r. w budynku szkolnym w Górze Puławskiej odbędzie się II Gminne Forum Gospodarcze „Gmina Puławy – owocnie w biznesie”. Tegoroczna edycja forum poświęcona będzie problematyce pozyskiwania środków zewnętrznych na rozwój przedsiębiorczości. Początek spotkania o godz. 16:00. Forum adresowane jest w szczególności do przedsiębiorców, którzy poszukują zewnętrznych źródeł […]
