Wigilia dla samotnych w Gminie Puławy

Tradycją już można nazwać moje wspólne wieczerze oraz kolędowanie z mieszkańcami naszej Gminy. 14 grudnia 2017 r. zebraliśmy się w grupie ok. 50 osób w eleganckich wnętrzach restauracji Nepomucen w Gołębiu, przy bogato zastawionym stole. Centralnym wydarzeniem był pełen subtelności występ młodzieży z zespołu Aplauz pod opieką p. Dariusza Kosmowskiego i p. Doroty Jabłońskiej oraz […]

Spotkanie opłatkowe z emerytowaną kadrą Gminy Puławy

13 grudnia 2017 r. w Urzędzie Gminy Puławy odbyło się tradycyjne spotkanie z zasłużonymi, emerytowanymi pracownikami Urzędu i podległych jednostek organizacyjnych. Po raz kolejny w towarzystwie dawnych przyjaciół i znajomych, w miłej i ciepłej atmosferze dzieliliśmy się opłatkiem i wspomnieniami. Nie zabrakło też dźwięków kolęd i tu dał o sobie przypomnieć muzyczny talent Wójta Krzysztofa […]