Wigilia dla samotnych w Gminie Puławy
Tradycją już można nazwać moje wspólne wieczerze oraz kolędowanie z mieszkańcami naszej Gminy. 14 grudnia 2017 r. zebraliśmy się w grupie ok. 50 osób w eleganckich wnętrzach restauracji Nepomucen w Gołębiu, przy bogato zastawionym stole. Centralnym wydarzeniem był pełen subtelności występ młodzieży z zespołu Aplauz pod opieką p. Dariusza Kosmowskiego i p. Doroty Jabłońskiej oraz […]
