Uroczyste otwarcie nowo rozbudowanej szkoły w Gołębiu – zapraszamy!
Krzysztof Brzeziński – Wójt Gminy Puławy Danuta Smaga – Dyrektor Gimnazjum im. Kanclerza Koronnego Jerzego Ossolińskiego w Gołębiu Krzysztof Gowin – Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Stefana Czarnieckiego w Gołębiu mają zaszczyt zaprosić wszystkich uczniów, rodziców, absolwentów, obecnych i byłych pracowników oraz wszystkich przyjaciół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Gołębiu na uroczystość OTWARCIA NOWO ROZBUDOWANEGO BUDYNKU […]
