Ostrzeżenie o opadach śniegu

Zmiany w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej w okresie Swiąt Wielkanocnych

Miejski Zakład Komunikacji – Puławy Sp. z o.o. w Puławach informuje, że w okresie Świąt Wielkanocnych wprowadza zmiany i ograniczenia w kursowaniu autobusów MZK na niżej wymienionych liniach: 1 kwietnia 2018 (niedziela) i 2 kwietnia 2018 (poniedziałek) 1. Zawiesza się kursy następujących linii: Linia nr 1 – Włostowice-Pętla  z godz. 1922 – ZA Dyrekcja z […]

Uroczyste otwarcie nowo rozbudowanego budynku Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Gołębiu – list gratulacyjny od Dyrektora Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej

List gratulacyjny od Pana Tadeusza Sławeckiego – Dyrektora Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie z okazji uroczystego otwarcia nowo rozbudowanego budynku Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Gołębiu, które miało miejsce 26 marca 2018 r.

Uroczyste otwarcie nowo rozbudowanego budynku Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Gołębiu – list gratulacyjny od Wojewody Lubelskiego

List gratulacyjny od Pana Przemysława Czarnka – Wojewody Lubelskiego z okazji uroczystego otwarcia nowo rozbudowanego budynku Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Gołębiu, które miało miejsce 26 marca 2018 r.

Uroczyste otwarcie nowo rozbudowanego budynku Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Gołębiu – list gratulacyjny od Posła Krzysztofa Głuchowskiego

List gratulacyjny od Pana Krzysztofa Głuchowskiego – Posła na Sejm RP z okazji uroczystego otwarcia nowo rozbudowanego budynku Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Gołębiu, które miało miejsce 26 marca 2018 r.

Nr 35 – marzec 2018

W numerze m.in.: – Słowo wstępne Wójta Gminy Puławy, – Podsumowanie 2017 r. w gminnych jednostkach OSP, – Informacje KRUS, ZUS, Urzędu Skarbowego i Policji, – Chodniki przy ul. Janowieckiej i Kozienickiej w Górze Puławskiej, – Gmina Puławy na 15. miejscu w Rankingu Gmin Lubelszczyzny, – Gmina Puławy uznana Samorządowym Liderem Edukacji 2017, – 8. […]

Uroczyste otwarcie nowo rozbudowanego budynku Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Gołębiu – fotorelacja cz. 2

Zapraszamy do obejrzenia drugiej części fotorelacji z uroczystego otwarcia nowo rozbudowanego budynku Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Gołębiu, które odbyło się 26 marca 2018 r.