W krajobrazie owocnej twórczości – święto kultury i sztuki w Gminie Puławy
„W krajobrazie owocnej twórczości” – po tym hasłem, z inicjatywy Wójta Krzysztofa Brzezińskiego, odbyło się spotkanie środowiska twórczo-artystycznego Gminy Puławy. To pierwsze, zorganizowane na tak szeroką skalę wydarzenie, które zgromadziło blisko czterdziestu twórców – rękodzielników, malarzy, wikliniarzy, rzeźbiarzy, poetów i literatów, działających na terenie gminy. Spotkanie odbyło się 16 kwietnia 2018 r. w hali widowiskowo-sportowej […]
