Przebudowa budynku świetlicy wiejskiej w miejscowości Skoki

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie Operacja pn. “Przebudowa budynku świetlicy wiejskiej w miejscowości Skoki” mająca na celu stworzenie warunków do lokalnej działalności kulturalnej poprzez przebudowę budynku świetlicy wiejskiej współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 “Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego […]

Wesołego Alleluja!

Seniorzy pod dobrą opieką. W Gołębiu i Górze działają „Kluby Seniora”

W Gminie Puławy rozpoczęły działalność dwa Kluby Seniora – pierwszy 27 marca 2018 r. w Gołębiu a drugi, dzień później, w Górze Puławskiej. Kluby to miejsca integracji i wszechstronnego wsparcia, w których uczestnicy będą mogli rozwijać swoje zainteresowania i umiejętności lub po prostu spędzać czas w miłym gronie. Zaplanowano także m.in. wspólny wyjazd na wydarzenie […]

Uczniowie z Borowej odwiedzili Urząd Gminy Puławy

Z inicjatywy Wójta Krzysztofa Brzezińskiego, od kilku lat Urząd Gminy Puławy regularnie odwiedzają uczniowie gminnych placówek oświatowych. Dzieci poprzez praktykę, zdobywają podstawową wiedzę o tym czym jest i jak funkcjonuje samorząd gminny, a także podglądają z bliska codzienną pracę urzędników. 27 marca 2018 r. przybyła kolejna grupa ze Szkoły Podstawowej w Borowej. Uczniowie wraz z […]

Podziękowanie z wsparcie organizacji Konkursu Tańców Polskich "O Pierścień Księżnej Izabeli"

Podziękowanie dla Krzysztofa Brzezińskiego – Wójta Gminy Puławy za wsparcie organizacji XVII Ogólnopolskiego Konkursu Tańców Polskich “O Pierścień Księżnej Izabeli”.

Certyfikat "Akademii Wójta"

Certyfikat potwierdzający udział Krzysztofa Brzezińskiego – Wójta Gminy Puławy w konferencji pn. “Akademia Wójta”, która odbyła się w marcu 2018 r.

Uroczyste otwarcie nowo rozbudowanego budynku Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Gołębiu – list gratulacyjny od Dyrektora Zespołu Szkół w Karmiskach

List gratulacyjny od Pana Piotra Długosza – Dyrektora Zespołu Szkół w Karczmiskach z okazji uroczystego otwarcia nowo rozbudowanego budynku Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Gołębiu, które miało miejsce 26 marca 2018 r.

Uroczyste otwarcie nowo rozbudowanego budynku Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Gołębiu – list gratulacyjny od Dyrektora Szkoły Podstawowej w Poniatowej

List gratulacyjny od Pana Mirosława Plandowskiego – Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Poniatowej z okazji uroczystego otwarcia nowo rozbudowanego budynku Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Gołębiu, które miało miejsce 26 marca 2018 r.

Uroczyste otwarcie nowo rozbudowanego budynku Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Gołębiu – list gratulacyjny od Burmistrza Zwolenia

List gratulacyjny od Pani Bogusławy Jaworskiej – Burmistrza Zwolenia z okazji uroczystego otwarcia nowo rozbudowanego budynku Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Gołębiu, które miało miejsce 26 marca 2018 r.

Uroczyste otwarcie nowo rozbudowanego budynku Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Gołębiu – list gratulacyjny od Krzysztofa Michałkiewicza

List gratulacyjny od Pana Krzysztofa Michałkiewicza – Sekretarza Stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z okazji uroczystego otwarcia nowo rozbudowanego budynku Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Gołębiu, które miało miejsce 26 marca 2018 r.

Uroczyste otwarcie nowo rozbudowanego budynku Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Gołębiu – list gratulacyjny od Dyrektora LODR

List gratulacyjny od Pana Sławomira Plisa – Dyrektora Lubelskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Końskowoli z okazji uroczystego otwarcia nowo rozbudowanego budynku Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Gołębiu, które miało miejsce 26 marca 2018 r.

Uroczyste otwarcie nowo rozbudowanego budynku Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Gołębiu – list gratulacyjny od Poseł Genowefy Tokarskiej

List gratulacyjny od Pani Genowefy Tokarskiej – Posłanki na Sejm RP z okazji uroczystego otwarcia nowo rozbudowanego budynku Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Gołębiu, które miało miejsce 26 marca 2018 r.