„Najpiękniejszy Ogród w Gminie Puławy” wybrany
Ogród Pani Doroty Kowalczuk z Góry zwyciężył w Konkursie Fotograficznym “Najpiękniejszy Ogród w Gminie Puławy”. II miejsce zajął Pan Wojciech Osiak z Borowej. Na trzecim miejscu podium znalazła się Pani Grażyna Chodoła z Łęki. Konkurs został przeprowadzony w dwóch etapach. W pierwszym uczestnicy musieli przesłać po jednej fotografii prezentującej ogród. Na fotografii mogła być przedstawiona […]
