Głosujmy bezpiecznie
W nadchodzących wyborach Prezydenta RP w lokalach wyborczych będą obowiązywały następujące zasady: zasłanianie nosa i ust, dezynfekcja rąk, zachowanie bezpiecznej odległości ( odstęp 1,5 m). Zaleca się ponadto: używanie własnych rękawiczek jednorazowych, używanie własnego długopisu
