Urząd

Informacja Wójta Gminy Puławy

WÓJT GMINY PUŁAWY INFORMUJE

Urząd Gminy Puławy

  • Osobiste wizyty w Urzędzie Gminy Puławy, należy ograniczyć do minimum.
  • Dokumentację dotyczącą poszczególnych spraw można dostarczać za pośrednictwem poczty lub elektronicznie poprzez platformę ePUAP
  • Więcej informacji na temat pracy urzędu znajdą państwo na stronie internetowej

Oświata i kultura

  • Od dnia 16 marca do dnia 25 marca br. zostały zawieszone zajęcia dydaktyczno – wychowawcze we wszystkich gminnych placówkach oświatowych (szkoły, przedszkola, żłobki).
  • Od dnia 13 marca do 25 marca br. zostały również ograniczona działalność instytucji kultury tj. Gminny Ośrodek Kultury w Puławach zs. w Gołębiu oraz Gminnej Biblioteki Publicznej w Puławach zs. w Górze Puławskiej.
  • Zgodnie z zarządzeniem Wojewody Lubelskiego z dnia 11 marca 2010 r. imprezy artystyczne i rozrywkowe na terenie województwa lubelskiego ulegają zawieszeniu do dnia 25 marca 2020 r.

Komunikacja MZK

  • W związku z istnieniem potencjalnego ryzyka zakażenia koronawirusem – Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. informuje, że od dnia 16.03.2020 roku do odwołania autobusy komunikacji miejskiej będą kursowały wg. rozkładu jazdy dla dni powszednich ferie i wakacje.
  • W związku z zagrożeniem epidemiologicznym MZK Puławy wstrzymało do odwołania sprzedaż biletów przez kierowców.
  • Szczegółowe informacje o rozkładzie jazdy można uzyskać pod nr telefonu 886-87-53 przez całą dobę.

Ponadto zwracam się do mieszkańców naszej gminy o zachowanie największych standardów bezpieczeństwa, higieny i profilaktyki przeciwko rozpowszechnianiu się koronawirusa. Starajmy się przebywać jak najwięcej w domu i unikajmy dużych skupisk ludzi. Pamiętajmy, że Nasze zdrowie jest najważniejsze.

Więcej komunikatów szukaj na:

https://www.gov.pl/web/koronawirus