2526bda451430de71c6347d23a0b5cee M

Komunikat o zmianie obsługi interesantów w Urzędzie Gminy Puławy w związku z powstałym zagrożeniem epidemiologicznym

W związku  z rosnącą liczbą zachorowań spowodowanych koronawirusem, w trosce o bezpieczeństwo Państwa i pracowników urzędu, zwracamy się z prośbą o ograniczenie osobistych wizyt w Urzędzie Gminy Puławy. W sytuacjach, które nie wymagają stawienia się w urzędzie, zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz do załatwiania spraw i procedowanie ich w formie korespondencji tradycyjnej lub elektronicznej.

Dane kontaktowe do wszystkich pracowników urzędu dostępne są na stronie internetowej www.gminapulawy.pl w zakładceUrząd oraz na stronie BIP Urzędu Gminy Puławy w zakładce “Urząd Gminy/Pracownicy Urzędu Gminy“.

W przypadku spraw pilnych i konieczności osobistej wizyty prosimy o jej wcześniejsze ustalenie telefoniczne oraz zachowanie najwyższych środków ostrożności.