685554eb2d29d0b262925637343ecfd7 M

ODBIÓR ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH

Odpady wielkogabarytowe należy wystawić przed posesję w dniu odbioru do godz. 7:00

Termin Miejscowość
20.09.2017 r. Polesie, Piskorów, Leokadiów, Smogorzów, Anielin, Zarzecze, Kochanów, Sosnów, Janów, Pachnowola, Dobrosławów, Sadłowice, Tomaszów,
Kolonia Góra Puławska, Bronowice, Kowala, Łęka, Opatkowice, Kajetanów
21.09.2017 r. Borowa, Skoki, Matygi, Borowina, Niebrzegów, Nieciecz, Wólka Gołębska

Góra Puławska, Klikawa, Jaroszyn, Gołąb

ODPADY WIELKOGABARYTOWE to odpady o dużych lub nietypowych rozmiarach, takie jak: meble (szafy, stoły, krzesła, sofy, komody), dywany, wózki dziecięce, materace, pierzyny, rowery, zabawki dużych rozmiarów itp.

Do odpadów wielkogabarytowych nie należą: materiały i części budowlane, takie jak deski drewniane, belki, panele, ramy okienne, drzwi, płoty, wanny, umywalki, muszle toaletowe, spłuczki, grzejniki, płytki, rolety i inne, jak również części samochodowe, motorowery, kosiarki spalinowe, odpady remontowe i ogrodowe.