pelet

Ważna informacja! Zapraszamy na spotkanie w sprawie projektów „Odnawialne Źródła Energii na terenie Gminy Puławy część I” oraz „Odnawialne Źródła Energii na terenie Gminy Puławy część II”

Szanowni Państwo! Mieszkańcy Gminy Puławy!

W związku z realizacją projektów: „Odnawialne Źródła Energii na terenie Gminy Puławy część I” oraz „Odnawialne Źródła Energii na terenie Gminy Puławy część II” w zakresie dostawy i montażu kotłów na biomasę i pomp ciepła do ciepłej wody użytkowej w dniu 28 lipca 2022 r. (czwartek) o godz. 18:00 w Urzędzie Gminy Puławy, ul. Dęblińska 4, 24 – 100 Puławy odbędzie się spotkanie mieszkańców z przedstawicielami Urzędu Gminy oraz wykonawcy montażu kotłów na biomasę i pomp ciepła do ciepłej wody użytkowej.
Spotkanie będzie mało charakter otwarty, poza mieszkańcami biorącymi udział w projekcie mogą w nim uczestniczyć również osoby zainteresowane przystąpieniem do projektu.

123321