6ebda7308550af060c65a6c99d3cff06 M

Ważny komunikat Prezesa Zarządu MZK-Puławy sp. z o.o.

KOMUNIKAT

Zważywszy na stwierdzenie u jednego z pracowników Stacji Paliw MZK-Puławy sp. z o.o.(zlokalizowanej w Puławach przy ul. Dęblińskiej 2), zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 i objęcia kwarantanną pozostałych pracowników Stacji Paliw, decyzją Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Puławach, Miejski Zakład Komunikacji – Puławy sp. z o.o.dbając o zdrowie i bezpieczeństwo swoich Klientów informuje, że wstrzymuje do odwołania sprzedaż paliw płynnych i akcesoriów, w tym realizację umów o bezgotówkowej sprzedaży paliwa, prowadzoną przez Stację Paliw.

O terminie wznowienia pracy Stacji Paliw Spółka zawiadomi Państwa w odrębnym komunikacie.

Za zaistniałe utrudnienia przepraszam!

Prezes Zarządu MZK-Puławy sp. z o.o.

Puławy, dnia 09.04.2020r.