Jabłkobranie już po raz trzeci
We wtorek 14 kwietnia br. już po raz trzeci mieszkańcy gminy Puławy będą mogli otrzymać bezpłatnie jabłka. Owoce będzie można odbierać od godz. 14:00 na parkingu przy cmentarzu parafialnym w Górze Puławskiej oraz na parkingu przy kościele parafialnym w Gołębiu. Jabłka zostaną przekazane nieodpłatnie naszej gminie w ramach współpracy z Lubelskim Bankiem Żywności. Otrzymane owoce […]
