Czas pożegnań, czas wzruszeń…
23 kwietnia br. oficjalnie pożegnaliśmy czworo spośród naszych współpracowników, którzy po wielu latach wytężonej pracy odeszli na zasłużone emerytury: Pani Wiesława Pyda – Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, Pani Elżbieta Pyszczak – inspektor do spraw meldunkowych i ewidencji ludności, Pani Teresa Woszczek – Sekretarz Gminy oraz Pan Tadeusz Jarzyna – inspektor do spraw drogownictwa. Choć […]
