Zapatrzenie, zasłuchanie… wieczór poetycki Agnieszki Maj w Gołębiu
23 czerwca br. w Izbie Produktu Lokalnego w Gołębiu odbył się wieczór z poezją Pani Agnieszki Maj, zatytułowany “Zapatrzenie, zasłuchanie…”, który zorgnizowało Towarzystwo Przyjaciół Gołębia. Jak zwykle nie brakowało chętnych na spotkanie z wyjątkową twórczością naszej poetki. Niezwykłych wrażeń dopełniła wystawa fotografii Pana Krzysztofa Olszaka. Pani Agnieszka Maj przez wiele lat pracowała w miejscowej szkole […]
