Przedświąteczne spotkanie z emerytowaną kadrą
Nasza społeczność pracownicza od lat kultywuje tadycję przedświątecznych spotkań z emerytowanymi koleżankami i kolegami. Chcemy w ten sposób podtrzymywać więź z byłymi pracownikami, okazać im swoją pamięć i wdzięczność za wspólne lata pracy. Tegoroczne spotkanie odbyło się 11 grudnia br. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Puławy. Jak zwykle nasi emeryci dopisali obecnością, a spotkaniu towarzyszyła […]
