VI Spotkanie Noworoczne w Gminie Puławy
Już po raz szósty przedstawiciele środowisk samorządowych, kulturalnych, biznesowych i społecznych spotkali się by wspólnie podsumować kolejny rok działalności w Gminie Puławy. W piątkowy wieczór, 15 stycznia br. w świetlicy OSP w Gołębiu odbyło się VI Spotkanie Noworoczne w Gminie Puławy. W uroczystości wzięło udział wielu znamienitych gości, którzy po brzegi wypełnili salę widowiskową budynku […]
