"Wędrówka do Betlejem" – noworoczne spotkanie z teatrem, kolędą i wierszem w Gołębiu
17 stycznia 2016 r. w Świetlicy Domu Strażaka w Gołębiu odbyło się spotkanie z teatrem, kolędą i wierszem, którego organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury. „Wędrówka do Betlejem” – bo tak brzmiała myśl przewodnia wieczoru – składała się z dwóch części . Pierwsza to „Betlejemska bajka nie tylko dla dorosłych”, w której Panie z kabaretu „Babeczki” […]
