Dzień Samorządu Terytorialnego w Pałacu Prezydenckim

We wtorek, 31 maja br. w Pałacu Prezydenckim w Warszawie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego. Gminę Puławy podczas spotkania z Prezydentem RP Andrzejem Dudą reprezentował Wójt Krzysztof Brzeziński. W swoim przemówieniu skierowanym do samorządowców Prezydent zwrócił uwagę, że zadaniem dla samorządów oraz władz centralnych jest zrównoważony rozwój całego kraju. Podkreślił, że praca […]