Minął kolejny rok przygody z nauką…
Dziś w szkołach zabrzmiał ostatni dzwonek, sygnalizując czas upragnionego odpoczynku od porannego wstawania, szkolnej ławki i pracy domowej. Wszystkim uczniom życzę słonecznych wakacji, wspaniałej zabawy i niezapomnianych wrażeń oraz przede wszystkim bezpiecznego powrotu do szkoły. Serdecznie dziękuję za wytężoną pracę w całym roku szkolnym dyrektorom gminnych placówek oświatowych, wszystkim nauczycielom i pracownikom obsługi, a także […]
