Coś się kończy, coś się zaczyna…
Coś się kończy, coś się zaczyna… – pod tym hasłem w sobotę, 18 czerwca br. odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów, którzy w tym roku zakończyli naukę w Gimnazjum im. Kanclerza Koronnego Jerzego Ossolińskiego w Gołębiu. Uroczystości takie jak ta, zawsze wywołują wzruszenie zarówno wśród uczniów jak i nauczycieli i wychowawców. To w końcu podsumowanie trzech […]
