Inwestor na Medal

Wyróżnienie “Inwestor na Medal” przyznane Gminie Puławy i Wójtowi Krzysztofowi Brzezińskiemu w 18. edycji ogólnopolskiego konkursu Budowniczy Polskiego Sportu, za dotychczasowe zaangażowanie w rozwój nowoczesnej infrastruktury sportowej i rekreacyjnej na terenie gminy, ze szczególnym uwzględnieniem budowy hali widowiskowo-sportowej w Górze Puławskiej. Nagroda została wręczona podczas uroczystej Gali Sportowa Polska, która odbyła się 25 października 2017 […]

Podziękowanie od uczniów Pallotyńskiego Liceum im. Stefana Batorego w Lublinie

Podziękowanie dla Krzysztofa Brzezińskiego – Wójta Gminy Puławy od uczniów i wychowawców Pallotyńskiego Liceum im. Stefana Batorego w Lublinie za zorganizowane wizyty w Gminie Puławy, połączonej z lekcją samorządności i zaangażowania obywatelskiego, która odbyła się 27 października 2017 r.

Licealiści z "Batorego" z wizytą w Gminie Puławy

Kilkunastoosobowa grupa uczniów klasy II „a” Pallotyńskiego Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Batorego w Lublinie gościła w piątek, 27 października 2017 r. w Gminie Puławy. Młodzieży towarzyszył Ksiądz Dyrektor Andrzej Zelek SAC, Pani Profesor Jadwiga Kozdra oraz Pani Profesor Jadwiga Lis. Podczas wizyty w Urzędzie Gminy, uczniowie wzięli udział w wyjątkowej lekcji samorządności i zaangażowania obywatelskiego. […]