Spotkanie z Nadleśniczym w Gołębiu
We wtorek, 16 stycznia 2018 r. w Izbie Produktu Lokalnego w Gołębiu odbyło się spotkanie z Nadleśniczym Nadleśnictwa Puławy Panem Zbigniewem Hałaczkiewiczem. Organizatorem wydarzenia było Towarzystwo Przyjaciół Gołębia, które w tym roku świętuje 30-lecie swojej działalności. Znakiem przewodnim roku jubileuszowego jest piękno i majestat lasów i drzew. Spotkanie cieszyło się sporym zainteresowaniem ze strony mieszkańców, […]
