Weź udział w "BIEGU WILKÓW"!

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w “BIEGU WILKÓW – Ku Pamięci Żołnierzy Niezłomnych”, który odbędzie się w niedzielę 4 marca br. o godz. 14.00 na terenie Parku Książąt Czartoryskich. Impreza organizowana jest z okazji Narodowego Dnia Pamięci “Żołnierzy Wyklętych”, który przypada na 1 marca. Celem „Biegu Wilków” jest oddanie hołdu bohaterom powojennego antykomunistycznego podziemia. Wydarzenie […]