Posiedzenie Gminnego Sztabu Zarządzania Kryzysowego
We wtorek 17 marca, odbyło się już 3 posiedzenie Gminnego Sztabu Zarządzania Kryzysowego, podczas którego została omówiona aktualna sytuacja związana z zagrożeniem koronawirusem (SARS-CoV-2). Na dzień dzisiejszy na terenie Gminy Puławy nie stwierdzono żadnego przypadku zachorowania. Wszystkie służby i odpowiedzialni pracownicy są postawieni w stan najwyższej gotowości. Na początku spotkania została omówiona informacja przesłana […]
