Wspólne kolędowanie mieszkańców w Gołębiu i Górze Puławskiej
W niedzielny wieczór, 14 stycznia 2018 r. w centrach Gołębia i Góry Puławskiej rozbrzmiały radosne dźwięki kolęd i pastorałek. Mieszkańcy gminy entuzjastycznie włączyli się do wspólnego kolędowania przy gminnych szopkach, przybywając bardzo licznie, pomimo mroźnej pogody. W Gołębiu uczestnicy ogrzewali się przy ognisku, na którym pieczono kiełbaski. O poczęstunek zadbał Ks. Jerzy Węzka – Proboszcz […]
