Podziękowanie za pomoc w realizacji zadań organizacyjnych i wychowawczych Gminnego Przedszkola w Gołębiu

Podziękowanie z realizację budowy placu zabaw przy Szkole Podstawowej w Górze Puławskiej

Podziękowanie za realizację budowy przyszkolnego placu zabaw, który został utworzony w ramach Rządowego Programu “Radosna Szkoła” przy Szkole Podstawowej w Górze Puławskiej. Uroczyste otwarcie obiektu nastąpiło 28 listopada 2012 r.

Podziękowanie za pomoc w zorganizowaniu Pucharu Polski w wędkarstwie spławikowym dla osób niepełnosprawnych z dysfunkcją ruchu

Podziękowanie za pomoc i zaangażowanie w realizację projektu "Moje Boisko – Orlik 2012"

I miejsce w konkursie na najładniejsze stoisko podczas Dożynek Powiatowych 2013

Gminne stoisko promocyjne uzyskało I miejsce w konkursie na najładniejsze stoisko, zorganizowanym w ramach Dożynek Powiatowych 2013 w Końskowoli.

Pan Gustaw Wójcik

Pan Gustaw Wójcik od 1986 roku był Radnym Gminy Puławy, a od 1990 do 2006 roku Sołtysem wsi Pachnowola. Do dnia dzisiejszego zasiada w Radzie Sołeckiej, której jest przewodniczącym. W trakcie wieloletniej pracy Pana Gustawa na rzecz samorządu, to za sprawą jego działania powstawało wiele inicjatyw społecznych, np. budowy i remonty dróg, czy remont byłej […]

Piekarnia „Nad Gruszką” S.C. Monika i Robert Rułka

Piekarnia „Nad Gruszką” funkcjonuje od 1992 r. produkując pieczywo i wyroby cukiernicze. W początkowym okresie działalności zakład specjalizował się wyłącznie produkcją pieczywa. Dostarczał jego duże ilości na potrzeby Jednostki Wojskowej w Dęblinie i Stawach oraz okolicznych miejscowości. W 1993 roku poszerzono asortyment o wyroby cukiernicze, tworząc nowe miejsca pracy. W 2007 roku współwłaścicielka Halina Rułka […]

Nr 16 – październik 2013

W numerze m.in.: – słowo wstępne Wójta Gminy Puławy, – odpowiedź na pismo w sprawie gazyfikacji lewobrzeżnej części gminy, – Eko-wieści: Odpady komunalne po nowemu… cz. 2, – Na tropie inwestycji w Gminie Puławy, – Owocna współpraca popłaca! Przedsiębiorco daj się poznać!, – Jedna gmina – wielu zarządców dróg, – Informacje GOK, – Informacje GOPS, […]

Uroczyste otwarcie ul. Wiśniowej w Gołębiu – fotorelacja

24 października br. o godz. 13:00 odbyło się uroczyste otwarcie ul. Wiśniowej w Gołębiu, z udziałem władz samorządowych Gminy Puławy oraz licznie zgromadzonych mieszkańcow. Proposzcz tutejszej parafii ks. kan. Waldemar Stawinoga poświęcił również krzyż, przeniesiony do nowej lokalizacji podczas prac budowlanych.