Towarzystwo Przyjaciół Gołębia
Towarzystwo Przyjaciół Gołębia zostało zarejestrowane jako stowarzyszenie w 1988 roku. Funkcjonowało prężnie przez długi okres, miało też swoje ciężkie chwile, kiedy jego działalność chwilowo zawieszono. Ostatecznie jednak 28 lutego 2012 roku, z inicjatywy społecznej dokonano wznowienia działalności, wybrano zarząd i wytyczono plan działania. Celem Towarzystwa jest rozwój duchowy i społeczny człowieka, aktywizowanie i integrowanie środowiska, […]
