Nowozameldowani serdecznie przywitani
21 i 22 stycznia br. już po raz trzeci w Gminie Puławy odbyły się spotkania dla nowozameldowanych mieszkańców. We wtorek w świetlicy GOK w Górze Puławskiej zaproszono nowych mieszkańców lewobrzeżnych miejscowości, zaś w środę w GOK w Gołębiu spotkali się nowozameldowani z prawej strony Wisły.Organizowane od trzech lat spotkania mają na celu budowanie dobrej współpracy […]
