"Powroty w Gołębskie opłotki" – nowa publikacja Pani Agnieszki Maj z ilustracjami Pani Doroty Opolskiej, wydana przez Towarzystwo Przyjaciół Gołębia
W sobotę, 17 września br. Towarzystwo Przyjaciół Gołębia zaprezentowało swoją nową publikację, zatytułowaną „Powroty w gołębskie opłotki”. Autorką tekstu jest Pani Agnieszka Maj a ilustracje do książki przygotowała Pani Dorota Opolska. Na ponad dwustu stronach zebrano unikatowe fotografie, dokumenty, zapiski wspomnień, przepisy, scenariusze przedstawień szkolnych i widowisk teatralno-kabaretowych oraz wiele innych ciekawostek, związanych z historią […]
