ODBIÓR ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH

Odpady wielkogabarytowe należy wystawić przed posesję w dniu odbioru do godz. 7:00 Termin Miejscowość 20.09.2017 r. Polesie, Piskorów, Leokadiów, Smogorzów, Anielin, Zarzecze, Kochanów, Sosnów, Janów, Pachnowola, Dobrosławów, Sadłowice, Tomaszów, Kolonia Góra Puławska, Bronowice, Kowala, Łęka, Opatkowice, Kajetanów 21.09.2017 r. Borowa, Skoki, Matygi, Borowina, Niebrzegów, Nieciecz, Wólka Gołębska Góra Puławska, Klikawa, Jaroszyn, Gołąb ODPADY WIELKOGABARYTOWE to […]

Uroczyste otwarcie nowo rozbudowanego budynku Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Górze Puławskiej – fotorelacja cz. 2

Zapraszamy do obejrzenia kolejnej relacji fotograficznej z uroczystości otwarcia nowo rozbudowanego budynku Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Górze Puławskiej, która odbyła się 18 września 2017 r. Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z licznymi listami gratulacyjnymi, które z tej okazji wpłynęły od: Pani Mirosławy Kęczkowskiej – Dyrektora Publicznego Przedszkola w Górze Puławskiej, Pani Zofii Małek – […]

Uroczyste otwarcie nowo rozbudowanego budynku Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Górze Puławskiej – list gratulacyjny Posła Krzysztofa Szulowskiego

List gratulacyjny od Pana Krzysztofa Szulowskiego – Posła na Sejm RP z okazji uroczystego otwarcia nowo rozbudowanego budynku Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Górze Puławskiej, które odbyło się 18 września 2017 r.

Uroczyste otwarcie nowo rozbudowanego budynku Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Górze Puławskiej – list gratulacyjny Posła Włodzimierza Karpińskiego

List gratulacyjny od Pana Włodzimierza Karpińskiego – Posła na Sejm RP z okazji uroczystego otwarcia nowo rozbudowanego budynku Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Górze Puławskiej, które odbyło się 18 września 2017 r.

Uroczyste otwarcie nowo rozbudowanego budynku Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Górze Puławskiej – list gratulacyjny Dyrektora SOSW w Kęble

List gratulacyjny od Pani Danuty Ogłozy – Dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. św. Franciszka z Asyżu w Kęble z okazji uroczystego otwarcia nowo rozbudowanego budynku Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Górze Puławskiej, które odbyło się 18 września 2017 r.

Uroczyste otwarcie nowo rozbudowanego budynku Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Górze Puławskiej – list gratulacyjny Dyrektora Przedszkola w Górze Puławskiej

List gratulacyjny od Pani Mirosławy Kęczkowskiej – Dyrektora Publicznego Przedszkola w Górze Puławskiej z okazji uroczystego otwarcia nowo rozbudowanego budynku Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Górze Puławskiej, które odbyło się 18 września 2017 r.

Podziękowanie za rozbudowę budynku szkolnego w Górze Puławskiej

Podziękowanie dla Wójta Gminy Puławy Pana Krzysztofa Brzezińskiego od społeczności Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Górze Puławskiej za zrealizowanie inwestycji, polegającej na rozbudowie i przebudowie budynku szkolnego, wręczone podczas uroczystego otwarcia szkoły w dniu 18 września 2017 r.

Uroczyste otwarcie nowo rozbudowanego budynku Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Górze Puławskiej – grawerton od Dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej

Pamiątkowy grawerton od Pani Zofii Małek – Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Puławach zs. w Górze Puławskiej z okazji uroczystego otwarcia nowo rozbudowanego budynku Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Górze Puławskiej, które odbyło się 18 września 2017 r.

Dyplom za zaangażowanie na rzecz rozwoju oświaty

Dyplom dla Pana Krzysztofa Brzezińskiego – Wójta Gminy Puławy od Zarządu Okręgu Lubelskiego ZNP w uznaniu zaangażowania na rzecz rozwoju oświaty i szkolnictwa, w szczególności rozbudowy budynku szkolnego w Górze Puławskiej, wręczony podczas uroczystego otwarcia szkoły w dniu 18 września 2017 r.

Uroczyste otwarcie nowo rozbudowanego budynku Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Górze Puławskiej – list gratulacyjny Podsekretarza Stanu MEN

List gratulacyjny od Pani Marzenny Drab – Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej z okazji uroczystego otwarcia nowo rozbudowanego budynku Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Górze Puławskiej, które odbyło się 18 września 2017 r.

Uroczyste otwarcie nowo rozbudowanego budynku Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Górze Puławskiej – list gratulacyjny Posła Sławomira Zawiślaka

List gratulacyjny od Pana Sławomira Zawiślaka – Posła na Sejm RP z okazji uroczystego otwarcia nowo rozbudowanego budynku Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Górze Puławskiej, które odbyło się 18 września 2017 r.

Uroczyste otwarcie nowo rozbudowanego budynku Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Górze Puławskiej – list gratulacyjny Posła Krzysztofa Michałkiewicza

List gratulacyjny od Pana Krzysztofa Michałkiewicza – Posła na Sejm RP z okazji uroczystego otwarcia nowo rozbudowanego budynku Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Górze Puławskiej, które odbyło się 18 września 2017 r.